O mnie

Cześć! Niesamowicie się cieszę, że tu jesteś i chcesz dowiedzieś się o mnie czegoś więcej.

Ponad 10 lat temu, kiedy studiowałam jeszcze na Wuzecie (czyt. Wydział Zarządzania UW ;)) jedną nogą stałam w HRach, a drugą w Marketingu. 
Zupełnie nie wiedziałam, którą drogę wybrać. Nic nie dzieje się jednak bez przyczyny. Trafiłam najpierw do agencji reklamowej, a później do wewnętrznego działu marketingu w Makro. Jak to się jednak stało, że od ponad 7 lat prowadzę agencję pracy i firmę HRowo-szkoleniową? ;)

Znajdź mnie na jakimś wydarzeniu branżowym i sam zapytaj :)

A poniżej BIO dla tych, którzy go potrzebują: 

Jestem absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyłam specjalizację Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.
Jestem 
headhunterem, HR business partnerem, coachem, asesorem oraz trenerem. 

W 2015 roku byłam jedną z bohaterek książki “Sukces jest kobietą. Polka potrafi”, a rok później głosami internautów zostałam główną bohaterką kolejnej edycji “Sukces jest kobietą. Królowe polskiego biznesu”. W Kielcach od dwóch lat organizuję wraz ze swoją firmą konferencję HRową “HR NA DESER” dla osób, które interesują się trendami z rynku pracy. 
 

Dwa razy w miesiącu prowadzę na swoim fanpage'u live pt. "HR talks with CRAFTS" z gośćmi specjalnymi.Specjalizuję się w budowaniu marki osobistej, pomagam kandydatom tworzyć ją w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów na rynku pracy.  

Wdrażam swój autorski program Mentoring Rekrutacyjny. Jest to usługa polegająca na stałym wsparciu kandydata, aż do momentu znalezienia przez niego pracy. Przyjmuję, że przy zastosowaniu się do wszystkich wskazówek w ciągu maksymalnie miesiąca kandydat znajdzie odpowiednią pracę. Stosuję w nim takie narzędzia jak: profesjonalne szkolenia, sesje coachingowe oraz doradztwo personalne.
Wykonuję także kompleksowe analizy procesów HR, takich jak.: przebieg procesu rekrutacji i selekcji pracowników, przebieg procesu onboardingu nowych pracowników, proces obiegu dokumentów kadrowo – płacowych, proces oceny kompetencji. Jestem także wykładowcą uniwersyteckim - współpracuję z Inkubatorem Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Warszawskim prowadząc tam cykl zajęć z Personal Brandingu oraz Mentoringu Rekrutacyjnego. Chętnie dzielę się również ze studentami Uniwerystetu Jana Kochanowskiego w Kielcach dobrymi praktykami związanymi z poruszaniem się młodych ludzi po rynku pracy. Współpracuje, także z organizacjami pozarządowymi, kołami naukowymi oraz stowarzyszeniami.