Jest mi bardzo miło widzieć Ciebie na mojej stronie.

Lubię poznawać nowych ludzi. Niezależnie, czy szukasz pracy, pracownika, newsów z branży HR, czy tylko inspiracji. Napisz do mnie i spotkajmy się na kawie lub na wydarzeniu branżowym.

Specjalizuję się w optymalizacji działów HR oraz budowaniu marek osobistych. Obszary, w których mogę Ci pomóc ????
Współpraca, wystąpienia, wywiady, promocja
Szkolenia, płatności, oferta indywidualna
Sklep
Przeprowadzę za Ciebie najbardziej wymagające procesy rekrutacyjne uwzględniając kulturę organizacyjną Twojej firmy.
Zoptymalizuję działania HR - przeprowadzając audyt HR dowiesz się dlaczego masz wysoką rotację w firmie lub w czym tkwi brak zainteresowania Twoimi ogłoszeniami o pracę. Dzięki temu Twój zespół będzie potrzebował mniej czasu na dotarcie do większej liczby kandydatów.
Przeszkolę Ciebie i Twój dział HR z technik rekrutacji, tak abyście nigdy nie narzekali na rynek pracownika.
Pokażę Ci w jaki sposób budować wizerunek silnej i wiarygodnej marki pracownika oraz pracodawcy.
Podpowiem jak przyczyniać się do pozytywnych opinii nt. firmy dzięki działaniom candidate&employee
Jeśli dopiero zakładasz firmę lub utknąłeś w martwym punkcie i nie wiesz, co dalej - chętnie pomogę! Sama stworzyłam biznes od zera i moją misją jest przekazywanie wiedzy dalej.
Rozwińmy razem skrzydła!

Chętnie dowiem się czegoś więcej o tym kim jesteś i czym się zajmujesz. Niewykluczone, że razem stworzymy coś wielkiego!

  Czym jest ogłoszenie o pracę jeśli nie ofertą sprzedaży
  opakowaną w ładny papierek?
  Karolina Latus

  Wieloletnie doświadczenie poprarte rzeszą zadowolonych klientów

  Gorąco rekomenduję kontakt z Karoliną, zajęcia z Personal Brandingu i Social Sellingu, które prowadziła były na najwyższym poziomie. Solidna dawka praktycznych informacji + wskazówek, świadczą iż Karolina jest niezawodną personą w swoim fachu. Szczerze polecam!
  Tobiasz Zawistowski
  Doktorant w National Centre for Nuclear Research/Python, C++
  Pani Karolina, z charakterystyczną dla siebie lekkością, radzi sobie nawet z najcięższymi kwestiami. Umiejętności sprawnego i efektywnego zarządzania łączy z wyjątkowym biznesowym wyczuciem. Skutecznie i konsekwentnie realizuje wyznaczone cele. Rekomendacja jest naturalna!
  Michał Sochański
  Adwokat - Partner w Kluźniak, Szydłowski i Partnerzy Adwokacka Spółka Partnerska
  Współpraca z Karoliną oznacza profesjonalizm na najwyższym poziomie. Każdy jej projekt to połączenie innowacyjności, kreatywności i wiedzy praktycznej, które przekładają się na sukces klienta. Jest osobą pełną pasji i świeżych pomysłów, która świetnie łączy skuteczny marketing z HR-em.
  Agnieszka Solecka
  "Bądź niczym bijące źródło, nie zaś jak staw, w którym zawsze stoi ta sama woda." Paulo Coelho
  Miałem okazję skorzystać z oferty szkoleniowej Karoliny – warsztat rekrutera. Było to jedno z najbardziej rzetelnych (przekazywana wiedza oparta na praktycznych zastosowaniach w konkretnych przypadkach), ciekawych (zróżnicowana forma obejmująca nie tylko rozmowę czy wykład, lecz również gry i symulacje), a także bardzo sprawnie zorganizowanych szkoleń, co niestety nie jest standardem na rynku. Jeśli więc oczekujecie, że po szkoleniu będziecie mieli know-how skrojony pod wasze potrzeby, w budowę którego mieliście istotny wkład, zdecydowanie polecam szkolenie z Karoliną.
  Łukasz Kowalski
  Specjalista ds. HR i szkoleń PPU Firma
  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Karoliną. Nawet najtrudniejsza rekrutacja nie jest dla nich problemem, lecz wyzwaniem. Do każdego przypadku podchodzi z wielką dawką optymizmu, ale i wiedzy, co w efekcie daje skuteczną rekrutację. Zachwyca elastycznym podejściem do klienta, dużym szacunkiem do kandydatów i stosuje nowoczesne narzędzia.
  Paulina Czerwińska
  CEO RED
  Opinie klientów
  W swojej pracy najbardziej cenię sobie możliwość uczenia innych i obserwowania jak w wymierny sposób moja praca wpływa na wzrost efektywności firm, z którymi współpracuję.
  Więcej o mnie dowiesz się z kanałów social media:
  10 lat
  Doświadczenia w branży
  300
  Przeprowadzonych rekrutacji
  120
  Przeprowadzonych szkoleń
  9 lat
  Prowadzę agencję head huntingową i firmę HRowo-szkoleniową